فروشنده بهترین تخم کتان کاشت ایران

بهترین تخم کتان ایران توسط چه شرکت هایی به فروش میرسد؟ آیا کاشت این گیاه مقرون به صرفه است؟ آیا ایران تنها فروشنده این بذر در دنیاست؟
تخم کتان دوستداشتنی و پر خاصیت که به دلیل خواص بسیار زیاد شهرت دارد. این گیاه پرخاصیت هموراه میتواند به شما در درمان انواع مشکلاتتان کمک نماید. روغنی که از این دانه روغنی به دست می آید یک روغن بسیار پر خاصیت است که موجب گردش بهتر خون در بدن و کاهش کلسترول بد خون می شود.
کشور عزیزمان ایران به دلیل دارا بودن خاک حاصلخیز از نعمت کاشت این محصول برخوردار است. گیاهانی نظیر تخم کتان که در دسته بندی دانه های روغنی قرار میگیرند از لحاظ کسب در آمد و تجارت در رده بالایی قرار دارند. امروزه فروشندگان مختلفی از سراسر ایران اقدام به خرید فروش این محصول می کنند.

فروشنده بهترین تخم کتان

فراورده های گیاه کتان

روغن تخم کتان: روغن تخم کتان از بذر این گیاه که تنها عضو دارویی این محصول می باشد تهیه می شود. ارزش غذایی و مالی بسیار بالایی دارد. و صادرات آن بسیار پر رونق است. و از همین رو امکان تقلب و وجود جنس غیر اصل نیز زیاد است.
پودر شده تخم کتان: از این بخش از گیاه کتان به جهت انرزی بسیار زیادی که دارد نباید استفاده بی رویه کرد. میتوان از آن به صورت تفت داده و یا خام به میزان مشخص و روزانه استفاده کرد.
تولید پارچه کتانی از برگ ها و خود گیاه: پارچه های کتانی را می توان از گیاه کتان تولید کرد. که بسیار پر کاربرد است و از آن برای تهیه انواع لباس استفاده می شود.
کشت و صادرات گیاه کتان اگر به صورت خام صورت گیرد عملا سودی حاصل نمیگردد و یا اندک. ولی بیشترین سود با کشوری است که صنایع تبدبلی خوبی را ایجاد نموده است. و موجبات اشتغال را جامعه خود پدید آورده است.منبع: گیاهان دارویی و زینتی